این روزا که انقدر قمر در عقرب شده و از این و اون خبرای بد میشنویم و قیمتا روز به روز بد و بدتر میشه و فاصله ی طبقاتی دیگه انقد زیاد شده که قشر متوسط کم کم رو به نابودیه . ما چه کاری از دستمون برمیاد؟ چیکار باید بکنیم؟ بشینیم و دست روی دست بذاریم و نوچ نوچ کنیم؟ غر بزنیم؟ انرژی منفی باشیم؟ یا اینکه نه . در حد توان هرچند اندکمون . با کوچک ترین کارا گره ریزی از زندگی یه آدم دیگه باز کنیم؟ 

امروز یکی بهم میگفت با چه انگیزه ای این پیجو زدی و داری این کارا رو میکنی ؟ توی اینستا این همم پرررر شده  از این کارا و فروش اینجور چیزا! حالا که چی؟! حقیقتش یه لحظه دلم خیلی خالی شد . ولی یادم اومد که من دلم نمیخواد فقط دست رو دست بذارم و نوچ نوچ کنم یا در بهترین حالتش بشینم و غصه ی اینو اونو بخورم . هیچ بضاعت خاصیم ندارم که اونجور که دلم میخواد به کسایی که واقعا مشکل دارن یه کمک مالی مستقیم بکنم . پس باهم {ما وشما:) } نیت کردیم که با ذره ذره ی توانمون یه کاری کنیم که شاید یه اپسیلون بار از رو دوش یه خانواده برداشته بشه . ما با هنر کوچیک و کمی که داریم و شما با حمایتمون و با سهم دادن به وام قرض الحسنه میتونیم یه نقطه ی کوچیک باشیم برای شادی دل مردم .

یادم اومد یه دست صدا نداره . یه حرکت جمعی میتونه خیلی کارا بکنه .

من خوشحالم از وجود این پیج و کانال . هرچند تکراری . ولی با نیت از ته ته قلب .

قسمتی از درآمد کارای هنریمون به وام قرض الحسنه اختصاص پیدا میکنه

اینکه چجوری و کجا این انفاق میفته رو، توی پیجمون و این کانالمون توی تلگرام بیشتر توضیح دادیم

(اگر کانال باز نشد عبارت zey_saa رو در تلگرام سرچ کنید)

جز خدا کیست که در سایه ی مهرش بخزیم؟

کار خیر دسته جمعیش خوبه :)

شاید نقطه ى شروعى برای ام اس!

یه ,رو ,نوچ ,ی ,کارا ,دلم ,یادم اومد ,به وام ,این کارا ,نوچ نوچ ,و نوچ

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تنها ساحل آرامش اینجا حیدرآباد است... اللهم عجل لولیک الفرج صادق آل محمد صلی الله علیه و آله** سلام علی آل یاسین دانلود جزوات دانشجویی اف ال استودیو موزیک hakimblogA سبک زندگی صحیح و سالم کد معرف 7030 غافر